Ten uroczy maluch to kotka o imieniu Cassidy. Mamą tego biedaka jest dzika kotka, która żyła w lesie. Kociak urodził się zdrowy i w pełni sprawny, ale niestety kocia mama, prawdopodobnie podczas przegryzania pępowiny, uszkodziła jego tylne łapki.

W rany wdała się infekcja, spowodowana pałeczką okrężnicy Escherichia coli – podaje portal Little Things. Mimo poważnego stanu, kociak przeżył w lesie aż 9 tygodni! Na szczęście przypadkiem znalazła go Shelly Roche.

Kobieta pracuje w fundacji niepomagającej zwierzętom – Tiny Kittens Society. Zabrała wychudzonego i osłabionego maluszka. Dzień po dniu, kotek pod jej opieką dochodził do siebie. Kobieta postanowiła zadbać o rehabilitację Cassidy. I tak przygotowała dla malucha specjalne szelki, które odciążały jego sprawne kończyny. Później otrzymała pomoc od dwóch studentów z Kanady, którzy wydrukowali dla kociaka w drukarce 3D specjalny wózek inwalidzki. Dzięki niemu Cassidy mogła się przemieszczać i bawić. Każdego dnia było widać rezultaty rehabilitacji. Dziś kotek radzi sobie już bez wózka.

Zobaczcie sami:

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz