Ta historia brzmi jak prawdziwy koszmar. Lucy była młoda, piękną i szczęśliwą kobietą. Pewnego dnia zaczęła odczuwać dziwne swędzenie całego ciała. Z racji, że była akurat na szkoleniu w Londynie, od razu postanowiła zadzwonić do swojego chłopaka Liama.

Mężczyzna był zaskoczony bo doskonale wiedział, że jego ukochana nie należy do osób, które wywołują zamieszanie wokół siebie. Wiedział, że sprawa jest naprawdę poważna.

W końcu Lucy udała się do lekarza. Specjalista zdiagnozował u niej świerzb i przepisał krem, który miał przynieść ulgę. Tak się jednak nie stało. Stan Lucy pogarszał się z dnia na dzień. Kobieta ponownie udała się do lekarza i otrzymała nową maść. W końcu okazało się, że powodem swędzenia nie jest świerzb, lecz…

 

… nowotwór. Była to rzadka odmiana raka który rozwinął się wewnątrz przewodu żółciowego w wątrobie. Dla Lucy nie było już ratunku.

Kobieta i Liam pobrali się, jednak 3 miesiące później chora zmarła…

Teraz Liam robi wszystko, aby uświadomić innym osobom, by nie bagatelizowali takich objawów jak swędzenie. Okazuje się, że może być ono oznaką najgorszego…

Opublikowany przez Lucy-may Crossley na 26 października 2014

 

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz