Emma Seaton i jej mąż Ryan długo starali się o dziecko. Niestety bez skutku. Pewnego dnia kobieta poczuła silny ból brzuch i nudności. Wtedy zaczęła podejrzewać, że być może jest w ciąży. Wykonała test i jej przypuszczenia sprawdziły się!

Szczęśliwi przyszli rodzice udali się do lekarza, aby wykonać pierwsze badanie usg. Okazało się, że Emma jest w 31 tygodniu ciąży. Jakby tego było mało dowiedzieli się, że na świat nie przyjdzie jedna pociecha, lecz trojaczki!

Okres ciąży nie był dla 31-latki najlepszym. W 22 tygodniu Emma zaczęła czuć się źle. Poczuła też pierwsze skurcze. Bez wahania udała się do szpitala i już po tygodniu została mamą. Najgorsze było jednak dopiero przed nią…

Emma i Ryan dowiedzieli się, że ich dzieci są chore i szybko nie będą mogli ich zabrać do domu. Jedno dziecko miało chore płuca, drugiemu groziła ślepota, a trzecie potrzebowało operacji serc. Dla świeżo upieczonych rodziców był to cios prosto w serce. Lekarze robili jednak wszystko, aby pomóc tym małym istotom. I udało się!

6 miesięcy później cała piątka mogła wrócić do domu i zacząć szczęśliwe życie.

Dzisiaj trojaczki mają dwa latka, a uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=NTbiKCBOnWw

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz