Justyna Żyła czerpie pełnymi garściami ze swojej popularności, którą zawdzięcza… kryzysowi małżeńskiemu. Była już żona polskiego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, niedawno dostała swój program w telewizji, a teraz potwierdziły się doniesienia o jej występie w znanym show. Żyła będzie jedną z bohaterek wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami”!

Justyna Żyła wyszła z cienia męża w lutym tego roku. Wszystko zaczęło się od postu na Instagramie, w którym kobieta oskarżała swojego męża o zdradę. Był to pierwszy, z wielu wpisów partnerki skoczka. Pranie brudów, przede wszystkim ze strony kobiety, trwało przez wiele miesięcy.

Niekiedy wydawało się, że kryzys zostanie zażegnany, o czym mówiła sama Justyna. Ostatecznie para zdecydowała się na rozwód. Sprawa została zakończona kilka tygodni temu, a małżeństwo Żyłów przeszło do historii. Przedtem jednak kobieta stała się prawdziwą celebrytką i korzysta z tego do teraz.

Najgłośniej było o jej sesji dla magazynu Playboy. Odbiło się to szerokim echem w mediach. Żyła niedawno przyznała, że nie wyklucza kolejnych rozbieranych zdjęć dla tego magazynu. Następnym krokiem byłej żony Piotra do sławy jest jej program telewizyjny. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” – bo taką nosi nazwę – to program, w którym kobieta stara się pogodzić zwaśnione strony i zażegnać konflikt.

To jednak nie koniec. W tygodniku „Świat&Ludzie” pojawiła się informacja, że Żyłę zobaczymy w najnowszej edycji doskonale znanego show, „Taniec z Gwiazdami”. Portal onet.pl potwierdził te doniesienia u menadżerki kobiety. – Mogę potwierdzić uczestnictwo Justyna jest bardzo zadowolona, że wystąpi w programie. Patrząc na poprzednie edycje i ich uczestników, a przede wszystkim uczestniczki, ten program dodaje pewności siebie i świadomości ciała. Justyna widzi w tym możliwość skorzystania dla siebie jako kobiet – powiedziała Katarzyna Kopańska.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!