Jurek Owsiak zamieścił właśnie w mediach społecznościowych emocjonalne oświadczenie. Prośby internautów, gwiazd i znanych osób przyniosły rezultat! On naprawdę wraca! „Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem Fundacji” – powiedział!

Godzinę temu Jurek Owsiak opublikował nagranie, w którym oświadczył, że wraca do kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pozostanie jej prezesem. W krótkim filmiku możemy usłyszeć:

Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem Fundacji. Mam nadzieję, że miliony Polaków słuchając homilii i wystąpień duchownych, weźmie sobie do serca, żeby stanowczo powiedzieć każdej nienawiści „nie”, „nie ma na to naszej zgody”.

Finał WOŚP jest takim dniem, kiedy wszyscy są wobec siebie niezwykle przyjaźni. I nawet ten jeden incydent, przeraźliwy i straszny, niech w żaden sposób nie zmieni tego obrazu. Niech nie zmieni tego, jak mówi Magda, że nie będziemy na nienawiść odpowiadać nienawiścią, a na przemoc przemocą. Tak nie może być. Zabieramy się do roboty. Bądźcie z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej

Moje dwa słowa do Prezydenta Pawła Adamowicza

Moje dwa słowa do Prezydenta Pawła Adamowicza.

Opublikowany przez Jurek Owsiak Sobota, 19 stycznia 2019

Jurek! Tak bardzo się cieszymy!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!