Jeśli szukasz motywacji do działania, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Od zawsze wpaja się nam, że możemy osiągnąć wszystko, jednak nie jest to zawsze takie łatwe.

Osiągnięcie ustalonego celu wymaga sporo pracy, motywacji i wysiłku. Często o wiele łatwiej jest po prostu sobie odpuścić niż wytrwać w postanowieniu. A w momencie, gdy osiągamy cel, musimy walczyć, aby nie wrócić do starych nawyków.

Dlatego też, chcemy przedstawić Ci historię kobiety, która straciła ponad połowę masy ciała i jest inspiracją dla ludzi na całym świecie.

Christine Carter ważyła 125 kilogramów. 28-latka z Teksasu zaczęła przybierać na wadze, kiedy postanowiła rzucić palenie. Papierosy zamieniła na inny nałóg – jedzenie. W ciągu miesiąca kobieta wydawała ponad 2000 dolarów na nowe uzależnienie.

Punktem zwrotnym było spotkanie rodzinne. Kiedy przeszła obok wujka, który jej nie poznał, wiedziała, że musi zacząć coś ze sobą robić.

Dwa miesiące później przeszła operację zmniejszenia żołądka. Wtedy też schudła 23 kilogramy. Nie zmieniła jednak swojego trybu życia i bardzo szybko zaczęła przybierać na wadze.

„W tym momencie zdałam sobie sprawę, ze muszę wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś ze swoim życiem. Widziałam siebie na plakacie jako osobę, która jest pomyłką związaną ze zmniejszaniem żołądka. Po prostu nie wyszło.”

Zapisała się na siłownię, znalazła trenera i zmieniła nawyki żywieniowe. Jej waga stopniowo zaczęła się zmniejszać. Kobieta czuła się coraz lepiej. Półtora roku później Carter zmieniła się nie do poznania.

Ostatecznie schudła prawie 70 kilogramów. W jednym z wywiadów przyznała, że było to niewiarygodne przeżycie. Kiedy miała chwile zwątpienia, patrzyła na zdjęcia sprzed przemiany i to dawało jej siłę oraz motywację.

Zdjęcia przed i po różnią się diametralnie. Christine schudła więcej niż obecnie waży. Wygląda pięknie i jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca popłaca.

Kobieta chce pomagać innym. Ciągle pracuje na swoją stroną internetową, gdzie chce dawać rady innym ludziom. Znajdziemy tam pełno porad i programów, które mają dawać motywację.

Historia Christine jest świetną motywacją do działania. Każdemu, kto chce zrzucić nadmiarowe kilogramy życzymy siły i wytrwałości!

Źródło: instagram.com

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz