Pewna kobieta, zazdrosna o względy swojego partnera, nie potrafiła dłużej znieść jego psa. Wiedząc, że mężczyzna jest bardzo przywiązany do swojego zwierzaka, suczki o imieniu Molly, postawiła mu ultimatum: „Albo ona, albo ja!”

Mężczyzna, który chce zachować anonimowość, zmagał się z samym sobą, ale w końcu podjął decyzję. I jak twierdzi wiele osób, genialną.

Zamieścił następującą informację na jednym z portali ogłoszeniowych:

”Moja dziewczyna nie lubi mojej małej damy beagle, o imieniu Molly. Chcąc nie chcąc, muszę szukać dla niej nowego domu. Ma nieskazitelny rodowód i pochodzi z dobrej rodziny. Była ze mną cztery lata. Bardzo lubi się bawić, jest trochę rozpieszczona, a jej zachowanie nie zawsze jest idealne. Sierść wymaga pielęgnacji i to samo dotyczy łapek, które zawsze muszą dobrze wyglądać. Czasami płacze całą noc, a potem, gdy jestem w pracy, śpi w ciągu dnia. Jej posiłki muszą być zawsze najlepsze i najdroższe. Gdy wracasz po ciężkim dniu, nigdy cię nie powita w drzwiach. Nie okaże ci też bezwarunkowej miłości, gdy tego potrzebujesz. Co prawda nie gryzie, ale potrafi być złośliwa jak diabli!

A więc: czy ktoś jest zainteresowany moją 30-letnią, egoistyczną, zarozumiałą, kłamliwą i zaślepioną pieniędzmi dziewczyną? Ja i mój piesek chcemy się jej pozbyć, tak szybko, jak to tylko możliwe!”

To doskonały sposób na uświadomienie, że nie powinno się stawiać nikogo przed tak trudnym wyborem. Brawa dla tego mężczyzny, że zdecydował się na taki krok 🙂

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz