Urodzenie dziecka w życiu rodziców jest czymś niesamowitym, ich życie nagle zaczyna się toczyć w większości obok maleństwa. Rodzina Waltera Joshua Fretza 19 tygodniowego noworodka przeżyła koszmar.

Ich synek urodził się za wcześnie i żył tylko kilka minut po porodzie. Mimo, że rodzina dotknięta była najbardziej bolesnym przeżyciem – utratą synka, brata doświadczyła z nim tych cudownych paru chwil.

Być blisko, dotykać, przytulić wiedząc, że to jedne z ostatnich chwil malucha.

Walter zdążył poczuć bliskość swojej mamy.

Dużo aborcji dokonuje się w drugim trymestrze ciąży, zdjęcia ukazują jak bardzo już jest wtedy rozwinięte dziecko!

„Nie znajduję słów uznania, których mogłabym użyć, aby podziękować pielęgniarkom i lekarzom. Byli razem ze mną w tych ciężkich chwilach. Nigdy nie użyli przy mnie słowa „płód”. Modlili się ze mną, płakali i byli na każde moje zawołanie. Nawet w czasie tak wielkiego bólu, czułam się przez nich kochana.”

„Następnego dnia moje córki odwiedziły mnie w szpitalu. Nawet przez chwilę nie zastanawiałam się nad tym, czy przedstawić im braciszka… Michayla była szczególnie podekscytowana, bardzo chciała mieć młodsze rodzeństwo. Wiedziała, że coś jest nie tak, ale nie była w stanie pojąć, o co tak naprawdę chodzi. Wytłumaczyłam moim córkom, że Walter poszedł do nieba i teraz z góry na nie patrzy i je pilnuje.”

„Dostałam wiele wiadomości z całego kraju od ludzi, którzy doświadczyli takiej straty lub bardzo mocno dotknęła ich moja historia. Wiele osób nie wiedziało, że dziecko w drugim trymestrze jest już tak bardzo ukształtowane. Nie jest „fasolką”, która ma obły kształt. Walter był małym człowiekiem, który dla wielu stał się bohaterem. Może moja historia pomoże kobietom w podjęciu pewnych decyzji, aby nie dopuszczać się aborcji…”

Źródło: welcomeallworld

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz