Natężenie islamskiego „ubogacania kulturowego” jest coraz większe. Co kraj, to obyczaj. Jeżeli przywódcy Europy Zachodniej się nie opamiętają to staniemy się ponownie przedmurzem chrześcijaństwa. Kolejny przykład bestialskiego „ubogacenia” dopływa do nas z Danii, z muzułmańskiej dzielnicy w mieście Aarhus.

Największym problemem przybyszów z Afryki i Azji jest brak respektowania prawa i norm kulturowych gospodarzy krajów, w których goszczą. Z upływem czasu to gospodarze stają się gośćmi, w dodatku niechcianymi. Coraz częściej słyszymy o pobiciach, gwałtach czy zamachach. Tym razem w jednym z duńskich miast ofiarą padł 22-letni mężczyzna.

22-latek został zaproszony przez brata swojego dziewczyny. Po wejściu do samochodu, został spryskany gazem pieprzowym i wywieziony do garażu w pobliskim Tilst. Na miejscu czekał ojciec dziewczyny, który groził chłopakowi bronią. Dwaj mężczyźni rozebrali 22-latka i oblali go benzyną i grozili, że zostanie spalony. Agresywny ojciec rodziny kilkakrotnie zgwałcił młodego mężczyznę. Tortury trwały dwie godziny, a napastnicy tłumaczyli, że była to „zemsta rodowa”. Duński sąd skazał dwóch członków rodziny na pięć lat więzienia.

wRealu24.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz