Makabryczne odkrycie w Gostyniu. W mieszkaniu w tym wielkopolskim miasteczku znaleziono ciała trzech osób, w tym niemowlęcia. Nic nie wskazuje na udział innych osób w zbrodni.

W jednym z mieszkań w Gostyniu (Wielkopolska) znaleziono ciała 27-letniego mężczyzny, 23-letniej kobiety i ich 10-miesięcznego dziecka. Policja nie znalazła śladów włamania. Pierwsze informacje w tej sprawie dostaliśmy na Kontakt 24. Po godzinie 12 policjanci siłą weszli do mieszkania razem z bratem 27-latka.

Ten był zaniepokojony brakiem kontaktu z bliskimi przez ostatnie cztery dni. – Na miejscu znaleziono ciała mężczyzny, kobiety i 10-miesięcznego dziecka.

Nie było śladów włamania do mieszkania. Drzwi były zamknięte od wewnątrz – informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy gostyńskiej policji. Przyczyna śmierci nieznana Funkcjonariusze jak na razie nie informują o ewentualnej przyczynie śmierci rodziny.

Na miejscu jest ekipa śledcza, która zabezpiecza i zbiera ślady oraz prokurator. Prace w mieszkaniu mogą potrwać do późnego wieczora.

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz