Stacey Feeley z Michigan w USA zamieściła na Facebooku zdjęcie swojej 3-letniej córki – dziecko stoi na muszli klozetowej, jedną ręką opiera się o ścianę, by nie spaść, drugą trzyma na klatce piersiowej.

„Zrobiłam to zdjęcie, bo na początku pomyślałam, że to, co robi moja córka jest zabawne. Chciałam wysłać je mojemu mężowi, by pokazać, co porabia nasza mała psotnica”

Gdy zrozumiała, co robi 3-latka, nie mogła się otrząsnąć – opisuje mirror.co.uk.
Dziewczynka wytłumaczyła swojej mamie, że w przedszkolu pokazano jej, jak ma się zachowywać, gdy utknie w toalecie podczas zagrożenia. 3-latka mówiła, że nie wolno wyjść wtedy z łazienki. Trzeba też być bardzo cicho. Wtedy napastnik może nie zauważyć, że ktoś jest w kabinie. Feeley zrozumiała, że jej córka ćwiczyła na wypadek, gdyby do przedszkola wszedł napastnik z bronią. To ją zszokowało.

I took this picture because initially I thought it was funny. I was going to send it to my husband to show what our…

Opublikowany przez Stacey Wehrman Feeley na 15 czerwca 2016

 

Poruszona kobieta w swoim poście zwróciła się do polityków.

 

„Wasze dzieci, wnuki, prawnuki i następne pokolenia będą dorastać w świecie, który wy stworzyliście” – podkreśliła Feeley. „Będą chować się w kabinach, stojąc na muszlach klozetowych. Nie wiem, co będzie dla nich trudniejsze – być cicho, czy utrzymać równowagę, by ich stopa nie ześlizgnęła się na ziemię, pod drzwi od kabiny”. Feeley napisała, że konieczna jest większa kontrola nad bronią w USA. „Jeżeli nie chcecie, by wasze dzieci stały na muszlach klozetowych, musimy coś zrobić”

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz