Czy znacie bardziej pozytywną osobę ze światowego show biznesu niż Ed Sheeran? Kiedy Ed dowiedział się, że jedna ze stacji radiowych pomaga zorganizować specjalny ślub dla swoich wyjątkowych słuchaczy i wybrali utwór Ed’a na swój pierwszy taniec, on zaproponował, że przyjdzie i zaskoczy ich występem na żywo.

Prowadzący audycję radiową otrzymali wiadomość od Matt’a, że jego marzeniem byłoby zaskoczyć miłość swojego życia o imieniu Kya. Planował z nią wesele, ale ze względu na zdarzenia losowe, musieli odłożyć plan na nieokreślony czas.

Pieniądze zawsze były problemem dla młodej rodziny, w której urodziła się już dwójka dzieci. Na domiar złego, Matt został bezrobotnym, a Kya musiała nagle pochować matkę. Wydawało się, że ich plany dotyczące wesela nigdy się nie spełnią.

Para została zaproszona do studia pod pretekstem nowego programu radiowego. W jego trakcie, prowadzący zaskoczyli ich informując, że zorganizują im ślub marzeń o wartości 80.000 dolarów.

Dzięki przyjaciołom pary, wszystko zostało zaplanowane – od sukni ślubnej, przez makijaż, zdjęcia, rozrywkę a nawet miesiąc miodowy o wartości 10.000 dolarów.

Kya i Matt wybrali piosenkę „Thinking Out Loud” na pierwszy taniec. Nigdy nawet nie marzyli o tym, że Ed osobiście zaśpiewa na ich weselu. Wyraz twarzy panny młodej był bezcenny, gościom płynęły łzy, a Ed Sheeran dał piękny występ!

Ale na Nowożeńców czekała jeszcze jedna niespodzianka!

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!