Peggy i Jeff Kehoe byli bardzo szczęśliwi, kiedy 12 lat temu usłyszeli, że zostaną rodzicami bliźniaczek. Hailey i Jenna urodziły się zdrowe i silne.

Dziewczynki razem dorastały i łączyła je wspaniała i niesamowita więź. Jednak w lutym 2013 roku stało się coś strasznego. Rodzice dziewczynek znaleźli Hailey nieprzytomną w łazience. Nastolatka początkowo wydawał z siebie dziwne odgłosy, tak jakby próbowała coś mówić. Widać było, ze bardzo cierpi. Peggy i Jeff szybko zawieźli ją do szpitala. Na miejscu okazało się, że dziewczynka doznała częściowego wylewu krwi do mózgu. Po kolejnych badaniach okazało się, że Hailey cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną AVM, która polega na tym, że naczynia łączące tętnice i żyły w jej mózgu są nieprawidłowo rozmieszone. Lekarze nie dawali dziewczynce szans na przeżycie. Według nich miała nigdy nie wybudzić się ze śpiączki. Przy chorej cały czas czuwała rodzina, ale przede wszystkim jej siostra. Jenna trzymała Hailey ciągle za rękę. Powtarzała też, że nie będzie mogła żyć bez niej – czytamy na Little Things.

Kilka dni później stało się coś niesamowitego, coś, w co nawet lekarze nie mogli uwierzyć. Hailey wybudziła się ze śpiączki. To prawdziwy cud i nikt nie potrafił wyjaśnić, co właściwie się stało. Dziś obie dziewczynki są zdrowe i cieszą się, że mogą zawsze na siebie liczyć.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz