W Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze, która bada sprawę śmierci Magdaleny Żuk, odbyła się konferencja prasowa. W jej trakcie padło istotne w tej sprawie pytanie: „Czy Magdalena Żuk została zgwałcona”. Jaka jest prawda?

W Jeleniej Górze odbyła się konferencja prokuratury w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, Polki, która w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach zginęła w Egipcie. Prokurator Ewa Węglarowicz-Makowska, inspektor Piotr Leciejewski i komendant Paweł Petrykowski opowiedzieli o prowadzonym śledztwie, w tym między innymi o wynikach sekcji zwłok Magdaleny Żuk.

 

 Z sekcji zwłok wynika, że na ciele pani Magdaleny nie było widocznych śladów użycia wobec niej przemocy. Obrażenia są charakterystyczne dla upadków z wysokości – tłumaczył inspektor Piotr Leciejewski.

 

Śledczy skomentowali doniesienia o rzekomym gwałcie na Magdalenie Żuk. – Pobrano do badań próbki biologiczne, które jednoznacznie wskażą, czy Magdalena Żuk została przed śmiercią zgwałcona, czy nie – powiedziała na konferencji prokurator prowadząca sprawę.

żródło: wrealu24.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz