Klaudsz Sevković pochwalił się swoją córką Vanessą, która kilka dni temu obchodziła 21. urodziny. Zobaczcie, jak obecnie wygląda córką gwiazdora „Big Brothera”, Vanessa Sevković.

Klaudiusz Sevković  zasłynął dzięki udziałowi w pierwszej edycji „Big Brothera”. Kucharz sprytnie wykorzystał swoje pięć minut sławy. Po tym, jak wystąpił w filmie Jerzego Gruzy, „Gulczas, a jak myślisz”, prowadził własny program kulinarny TVN „Wielka niespodzianka Klaudiusza”. Potem zachwalał produkty w Telezakupach Mango. W 2004 na nowo pojawił się w programie reality show, tym razem w programie „Bar 4: Złoto dla Zuchwałych” w Polsacie. Obecnie prowadzi biznes na Śląsku – jest menedżerem projektu Silesia Business&Life, firmy, która m.in. organizuje eventy.

Prywatnie Klaudiusz Sevković jest żonaty z Angeliką Caroline, z którą ma dwoje dzieci: Vanessę i Tigera. Córka byłego gwiazdora „Big Brothera”, 22-letnia Vanessa Sevković, wyrosła na atrakcyjną kobietę. Dziewczyna promuje się na Instagramie. Widać, że lubi modę i zabawy stylem. Na zdjęciach prezentuje się jak rasowa „instagirl”.

Kilka dni temu Vanessa obchodziła 22 urodziny. Z tej okazji ojciec pochwalił się nią na Instagramie. Córeczka tatusia – napisał w hasztagach dumny Klaudiusz Sevković.

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda latorośl gwiazdy „Big Brothera”!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!