Cleo swoją prawdziwą karierę zaczynała u boku producenta muzycznego Donatana. To on wykreował ją na wielką gwiazdę, a kawałek „My Słowanie” nucili niemal wszyscy. Teraz śliczna piosenkarka postanowiła znów nas zaskoczyć, w najnowszym teledysku zobaczymy ją kompletnie NAGO!

Cleo swoich sił w przemyśle muzycznym próbowała już w 2011 roku, gdy wzięła udział w przesłuchaniu do talent show TVN, X-Factor. Mimo że przeszła do kolejnego etapu, program nie dał jej wymarzonej kariery muzycznej.

Dopiero w 2013 roku, gdy jej karierą zaopiekował się producent muzyczny Donatan, Cleo poznali wszyscy! Ich kawałek „My Słowianie” pokochali wszyscy Polacy. W 2014 roku, podczas programu Świat się kręci TVP1, ogłoszona, że anglojęzyczna wersja piosenki, będzie nas reprezentować na Eurowizji 2014 w Kopenhadze.

Kolejny kawałek w podobnym stylu o nazwie „Brać” również został ogromnym hitem w Polsce.

Cleo została gwiazdą programu Tańca z Gwiazdami, wraz z Janem Klimentem zajęli 3 miejsce. Piosenkarka ma już na koncie dwa albumu studyjne jedn z 2014 roku, pod nazwą Hiper/Chimera, a drugi z 2016 Bastet.

Cleo NAGO w najnowszym teledysku

Piosenkarka jeszcze nigdy nie była tak odważna. Właśnie pokazała zdjęcia z planu najnowszego teledysku do piosenki EVA. Na zdjęciach widzimy, że Cleo poszła na całość i pokazała się całkowicie nago.

Widać, że nazwa teledysku nie jest tu bez znaczenia. Artystka stoi naga na łonie natury, a miejsce intymne zasłonięte ma liściem figowca.

Całość nawiązuje do biblijnej Ewy, która wyrosła z żebra Adama. Zdjęcia wyglądają dość obiecująco, wydaje się, że teledysk mimo celowych kontrowersje, będzie sensualny, a nie wulgarny.

Klip kręcony jest na Jamajce, a premiera teledysku została zaplanowana na 6 czerwca na YouTubie.

Zobaczcie wideo

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!