Emma Murphy to 26-letnia blogerka z Dublina w Irlandii, która zajmuje się treningiem i zdrowiem. Ma dwójkę małych dzieci z byłym partnerem. Jej fani kochają jej teksty o zdrowiu, macierzyństwie i stylu życia. Ale Emma ma też tajemnicę, którą teraz postanowiła podzielić się ze światem.

Emma spędziła trzy i pół roku ze swoim byłym chłopakiem. Po ostatniej sprzeczce, gdy podbił jej oko, postanowiła nagrać filmik i wrzucić go na Facebooka. Opowiada o strasznych doświadczeniach z partnerem i przypomina kobietom, które przechodzą coś podobnego, że nie są same na świecie. Filmik obejrzały już miliony osób.

„Uderzył mnie w twarz i to nie jest pierwszy raz,” mówi. „W zeszłym roku rozbił mi głowę i podbił oko. Przez ostatnie półtora roku wmawiał mi, że mam paranoję, jestem psychopatką, świrem i że moja brak pewności siebie zabije mnie.”

Nie możemy nawet sobie wyobrazić, jak musiała się z tym czuć zwłaszcza, że jedyną osobą, która jest tu winna, jest ten mężczyzna. Emma wahała się, czy powinna zamieścić filmik, ale ostatecznie uznała, że to jej obowiązek.

„Długo myślałam, zanim nagrałam ten filmik i jest to dla mnie niezwykle trudne, ale muszę zrobić to, co prawidłowe. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, jest w podobnej sytuacji, podziel się tym filmikiem, abyśmy mogli pomóc większej ilości kobiet. Przemoc nigdy nie jest rozwiązaniem!”

Możemy jedynie wspierać Emmę. Potrzebowała dużo odwagi, aby zostawić chłopaka. Mamy nadzieję, że zainspiruje i zachęci więcej ludzi do mówienia o tym, co wciąż zdarza się zbyt często. Pomóż nam przekazać dalej tę wiadomość!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz