26- letnia Jennifer Ginley jest ze swoim chłopakiem Lukiem od 11 lat. Przez ten czas młodzi zdążyli się poznać i dowiedzieć się, że są dla siebie stworzeni. Luke chciał oświadczyć się Jennifer od jakiegoś czasu.

Kobieta bardzo chciała żeby Luke został jej mężem, ale równocześnie nie chciała, by ten się oświadczał. Ta pokrętna logika znajduje wyjaśnienie w wadze dziewczyny. Jennifer ważyła w tym czasie ponad 120 kilogramów. Nie czuła się dobrze we własnym ciele.

Postanowiła więc, że nim dojdzie do oświadczyn, schudnie. Zapisała się do programu odchudzającego, zmieniła dietę i zaczęła ćwiczyć. Była bardzo konsekwentna w swoich postanowieniach. Wiedziała, że nagrodą jest wspaniała sylwetka i pierścionek zaręczynowy. Miała świadomość, że Luke kocha ją taką jaka jest i nie przeszkadza mu jej waga, ale zmieniała się dla siebie. Nie nie chciała być grubą panną młodą – czytamy na Little Things.

Po roku i po wielu wyrzeczeniach udało jej się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wtedy dała Lukowi do zrozumienia, że jest już gotowa, by powiedzieć TAK!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz