Nie ma chyba takiej kobiety, która przynajmniej od czasu do czasu, nie spojrzy na siebie krytycznym okiem. Największą zmorą płci pięknej jest od zawsze waga, kobiety marzą by mieć szczupłe uda i płaski brzuch. Jak się okazuje to ostatnie można osiągnąć bez żadnego wysiłku!

Oczywiście nic nie zastąpi zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania czasu, ale jeśli zależy ci na zgubieniu kilku centymetrów z okolicy talii i ujędrnieniu brzucha, ta metoda sprawdzi się świetnie. Efekty są widoczne już po pierwszym razie!

To bardzo proste. Na początek musisz zaopatrzyć się w dobry balsam o właściwościach ujędrniających, najlepiej na bazie wodorostów, zwykłą folię spożywczą oraz szeroki bandaż.
To świetna metoda dla zapracowanych i wszystkich tych, którzy w ciągu dnia nie mają czasu dla siebie, bo stosuje się ją na noc. Nazywa się ona body wrapping.

Wieczorem, tuż przed pójściem spać, wysmaruj balsamem wszystkie okolice talii: cały brzuch, boczki i plecy.

Następnie owiń szczelnie dookoła posmarowane części ciała folią spożywczą.
Pamiętaj, że musi ona dokładnie przylegać, ale nie może być zbyt opięta, aby za bardzo nie uciskać. Może to doprowadzić do problemów z przepływem krwi.

Ostatnim krokiem jest owinięcie tego miejsca dodatkowo bandażem.
Dzięki temu folia nie będzie się przesuwać, a ty będziesz czuć się bardziej komfortowo podczas snu.

Tak przygotowany idź spać.
Rano, gdy wstaniesz uwolnij się z bandażów oraz folii i podziwiaj efekty!

Różnice widać od razu! Skóra jest bardziej napięta, brzuch jędrniejszy, a ty czujesz się jakby ubyło ci kilka centymetrów.
Koniecznie wypróbuj tą świetną metodę. Zajmuje ona bardzo mało czasu, więc możesz stosować ją praktycznie codziennie. Z pewnością efekty cię zadowolą!

ŹRÓDŁO I FOTOGRAFIE: YOUTUBE
Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz