Ten film jest najlepszym dowodem na to, że czasem ludzkie okrucieństwo nie zna granic. Osoby bardzo wrażliwe nie powinny włączać tego nagrania z dźwiękiem…

Zwierzęta trafiające do schronisk często mają za sobą bardzo ciężkie przeżycia. Trudno sobie jednak wyobrazić, co musiał w swoim życiu przejść psiak, którego nagrano w rumuńskim schronisku w Breasta-Craiova. Sposób w jaki reaguje, gdy jeden z pracowników próbuje go pogłaskać, poruszy nawet najtwardsze serce.

Pies jest tak przerażony bliskością człowieka, że jego piski bardziej wrażliwym mogą się długo śnić po nocach:

Today in Breasta.

Opublikowany przez Monica Mitreanu na 11 listopada 2015

Nagranie pojawiło się w sieci 11 listopada 2015 roku. Opublikowała je Monica Mitreanu. Od tego czasu film obejrzało tysiące ludzi, wstrząśniętych tym, co musiało spotkać zwierzaka.

Na szczęście psiak trafił w dobre ręce. Nie tylko dostał nowe imię – Kayne – ale też mnóstwo opieki i miłości. Jego opiekunowie dokonali czegoś wspaniałego. Już w grudniu okazało się, że psiak na nowo zaufał ludziom i teraz naprawdę bardzo lubi być głaskany. Niewątpliwie wygląda na o wiele szczęśliwszego:

Do you recognize him? 🙂

Opublikowany przez Monica Mitreanu na 19 listopada 2015

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Kayne trafił pod opiekę partnerów schroniska w Breasta-Craiova. Pies trafił do Wielkiej Brytanii, gdzie specjalni opiekunowie będą usilnie pracować nad tym, aby zwierzak w pełni wrócił do siebie i mógł zamieszkać w nowym, kochającym domu.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!