Każdy rodzic chce być w stanie zapewnić szczęśliwe i wygodne życie dla swoich dzieci, ale czasami jest to trudne lub niemożliwe. Nieraz nieprzewidziane okoliczności na to nie pozwalają i nie ważne jak bardzo się starają, nie są w stanie od razu stanąć na nogi.

Lamanda Brown, żyjąca w Detroit matka czworga dzieci, starała się zapewnić swoim dzieciom godziwe życie przez wiele lat. Pracowała ciężko, aby dać im wszystko, czego potrzebowali, ale od trzech lat ona i jej dzieci stały się bezdomne.

Rodzina przeważnie sypiała na podłodze, więc kiedy po trzech latach bezdomności, Lamanda była szczęśliwy, że w końcu może przyprowadzić swoją rodzinę do ich nowego domu.

Kiedy ona i jej dzieci weszły przez drzwi swojego nowego domu, dostali niesamowitą niespodziankę. Humble Design, firma non-profit, urządziła i w pełni wyposażyła ich nowy dom.

Zdobyli wszystkie sprzęty do domu, które rodzina może potrzebować. Wyposażenie kuchni, łazienki oraz łóżko piętrowe dla dzieci, mnóstwo zabawek i pluszaków. Urządzili również piękną sypialnię dla mamy, której życie nie szczędziło trosk. Dom był idealny, a wszystkie ich zmartwienia mogły odejść w niepamięć.

Lamanda i jej dzieci były tak przytłoczone ich nową przestrzenią życiową, że nie mogli powstrzymać się od wzruszenia. Jeden z jej synów wybuchł płaczem, a sama Lamanda nie mogła uwierzyć własnym oczom. Nie mogła powstrzymać swojego zachwytu, kiedy oglądała każdy z pokoi.

Jeśli spodobała się Tobie ta niesamowita historia, proszę podziel się nią z najbliższymi!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz