Ledwo trzymająca się na nogach 9-latka doszła przed swój blok, po czym przewróciła się i straciła przytomność. Miała rozbitą czaszkę i mocno krwawiła. Później okazało się, że dziecko zostało zgwałcone. Policjanci szukali pedofila, jednak zatrzymali… chłopców w wieku 12 i 13 lat! Wstrząsająca historia rozegrała się miejscowości Złatoust w Rosji.

Rodzice, kiedy zobaczyli zakrwawioną Olę przed blokiem, byli pewni, że córkę potrącił samochód. Kiedy ustalono, że dziewczynka została zgwałcona, śledczy stwierdzili, że najprawdopodobniej mają do czynienia z pedofilem. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że sprawcami tak okrutnego czynu są dzieci w wieku 12 i 13 lat.

Kiedy po kilku dniach pobytu w szpitalu dziewczynka wybudziła się ze śpiączki, opowiedziała śledczym co się stało. Koledzy z sąsiedniego bloku zaproponowali Oli zabawę w opuszczonym budynku. Tam chłopcy mieli się upić, a potem drastycznie pobić i zgwałcić dziewczynkę. – Za gwałt na nieletnim jest kara pozbawienia wolności do 20 lat, jednak w tym przypadku mamy do czynienie z dziećmi, które nie ponoszą odpowiedzialności karnej –tłumaczą rosyjscy policjanci.

Teraz sprawcy przebywają w zakładzie poprawczym, gdzie są pod opieką psychiatrów. Lokalni dziennikarze piszą, że nastolatkowie nigdy nie mieli problemów z prawem i pochodzą z dobrze sytuowanych rodzin.

Imię dziewczynki zostało zmienione.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz