Ta historia bardziej przypomina scenariusz straszliwego filmu, niż rzeczywistość, jednak wydarzyła się naprawdę. Całe zdarzenie miało miejscu w jednym z domów w Opocznie, gdzie policja odkryła zwłoki 3-miesięcznej Patrycji.

 Obrażenia dziewczynki wskazywały na to, że padła ofiarą przemocy. Ale to nie wszystko… Na jaw wyszły również zeznania 8-letniego chłopca, który był bratem tragicznie zmarłej Patrycji.

Małoletni złożył zeznania. Nie odmawiając szczegółów opisał, co w tym krytycznym dniu w tym domu się wydarzyło – wyznała Elżbieta Madej, prezes Sądu Rejonowego w Opocznie.

Na policzku Kacpra widoczne było zasinienie. – czytamy na polsatnews.pl.

Zeznania chłopca ukazują brutalną prawdę. Chłopiec najprawdopodobniej niejednokrotnie zwracał pijanej mamie uwagę, że karmiona przez nią Patrycja już nie żyje. Jakby tego było mało, ojciec Kacpra często bił go pasem po głowie. 8-latek bezzwłocznie został zabrany z domu patologicznej rodziny i przewieziony do pogotowia opiekuńczego.

Okazało się, że to niepierwszy przypadek, w którym Kacper został odebrany rodzicom. Jedno jest pewne, niektórzy nigdy nie powinni mieć dzieci!

Źródło: wiadomosci.wp.pl | Fotografie: Policja (flickr.com, Fot: Piotr Drabik)

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz