Przez wiele lat gwałcona, bita i trzymana w szafie przez rodziców – Lauren Kavanaugh, teraz ma 21 lat i odbudowuje powoli swoje życie. Dziewczyna mieszka w Atenach, w Teksasie, ukończyła szkołę średnią, a obecnie studiuje psychologię w community college, aby w przyszłości pomóc ofiarom, które musiały przejść przez podobne piekło, co ona.

Jako małe dziecko, Lauren została adoptowana przez Sabrinę i Billa Kavanaugh, ale w wyniku błędu prawnego, po 8 miesiącach biologiczna matka Laury, Barbara Atkinson, i ojczym, Kenny Atkinson, odzyskali opiekę nad dzieckiem.

Kiedy Lauren miała 3 latka, jej matka zmuszała ją do przebywania w totalnej ciemności, bez jedzenia i wody w szafie (1m x 3m), która również służyła jej jako toaleta. Dziewczynka była gwałcona i z powrotem wpychana do szafy.
„Od tamtej pory, szafa stała się moim nowym domem,” powiedziała. „Dywan był mokry od moczu, leżałam pod cienkim, mokrym kocem.”

Lauren była rutynowo głodzona, bita, przypalana papierosami oraz podduszana pod wodą.
„… Kiedy miałam 6 lat, „matka” postawiła miskę makaronu sera przede mną i powiedziała mi, że mogę go żuć, ale potem muszę wszystko wypluć,”
„Byłam osłabiona z głodu i przywiązana, nie byłam w stanie nawet z nimi walczyć” powiedziała Lauren

Kiedy Lauren została uratowana w 2001 roku, była tak niedożywiona, że jedzenie podawano jej techniką stosowaną dla ofiar Holokaustu – ważyła zaledwie 10kg w wieku 8 lat.

W wyniku wieloletniego molestowania seksualnego – jej małe ciało było tak poważnie uszkodzone, że dziewczynka musiała przejść przez serię zabiegów rekonstrukcyjnych. Jej okrutni rodzice zostali skazani na całe życie.

Lauren została ponownie przyjęta przez rodzinę Kavanaughs, ale jej przejście do zdrowego i normalnego dzieciństwa było ogromnie trudne.
Dziewczynka regularnie dostawała ataków wściekłości, biła się w szkole i kilka razy próbowała popełnić samobójstwo – usiłowała walczyć ze swoimi bolesnymi wspomnieniami. Po umieszczeniu w innej szkole i otrzymaniu odpowiedniego leczenia, Lauren sprowadziła swoje życie na właściwe tory.

„Moim marzeniem jest teraz ukończyć szkołę i zostać psychologiem. Chcę pomóc ofiarom podobnym do mnie. Byłam w ich butach i wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić.”

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz