W dzieciństwie pewnie zdarzało Wam się czasami dostawać od rodziców jakieś kary. Pewnie macie z nimi związane lepsze lub gorsze wspomnienia. 

Najprawdopodobniej jednak, były naprawdę „lekkie” w porównaniu do tego, co wymyśliło pewne małżeństwo…

#1. Zamykanie w pudełku

Musieliście czasami zostać sami w swoim pokoju i bardzo z tego powodu cierpieliście? Wyobraźcie sobie w takim razie, jak musi czuć się dziecko zamknięte w… plastikowym pudełku. Każdy, kto nie urodził się w rodzinie James’a i Smantha’y Taylor’ów powinien czuć wdzięczność do losu.

To małżeństwo było wyjątkowo kreatywne i okrutne w wymyślaniu kar dla swoich dzieci.

Wymyślili na przykład, że karą za złe zachowanie może być zamknięcie dziecka w pudełku z dziurą w wieczku. Dziura nie miała służyć jedynie dostępowi powietrza, o nie! To by było według tych oprawców jeszcze za mało – para polewała przez nią własne dzieci zimną wodą.

Po jakimś czasie ich praktyki na szczęście wyszły na jaw, a dziećmi zaopiekowała się rodzina zastępcza, wyrodni rodzice trafili zaś tam, gdzie ich miejsce – za kratki.

#2. Igły

Pamiętacie opowieści rodziców z dawnych lat o klęczeniu na grochu? Ta para sadystów wymyśliła coś dużo gorszego.

Gdy dzieci zachowywały się niegrzecznie, miały stanąć w kącie na palcach, ale na tym to się nie kończyło. Pod ich piętami rodzice wysypywali igły, a maluchom kazali trzymać w rękach ciężarki.

Dzieci oczywiście szybko się męczyły, a wtedy igły wbijały im się w pięty.

#3. Gorąco – zimno

Dzieci czasami mówią nieprawdę – specjalnie lub nawet nie zdając sobie z tego sprawy, zwłaszcza jeśli są wychowywane w budzącym strach otoczeniu. Niektórzy rodzice nie potrafią odpowiednio zareagować na takie zachowanie. Skrajnym przykładem była ta kobieta – Jessica Beagley, która wymyśliła wyjątkowo przerażającą karę dla swojego 7-letniego synka.

Gdy przyłapała go na kłamstwie, wlewała mu do buzi dużo bardzo ostrego sosu, a następnie przystępowała do tłumaczenia, co źle zrobił – jakby malec był w stanie wtedy w ogóle cokolwiek jeszcze zrozumieć. Za koniec zabierała go do wanny i polewała zimną wodą.

#4. Pas

Chcielibyśmy wierzyć, że większość ludzi zdaje sobie już sprawę z tego, że bicie pasem przynosi dziecku tylko ból i upokorzenie, a nie zrozumienie co złego zrobiło. Pewien sędzia rodzinny, William Adams, sam najwyraźniej tego nie rozumiał.

#5. Głód

Być może kiedyś za karę nie dostaliście deseru i było Wam z tego powodu bardzo przykro. Para z USA, Mark i Susan Hooper, zupełnie nie zrozumiała idei tej kary i zamiast odmówienia dzieciom deseru, pozbawiali je całych posiłków, działo się to na tyle często, że badanie lekarskie wykazało u dzieci niedożywienie i zbyt niski wzrost.

Sytuacja wyszła na jaw, kiedy głodne dzieci zaczęły prosić o jedzenie sąsiadów. Teraz maluchy są już w troskliwej rodzinie zastępczej, a rodzice w wiezieniu.

#6. Golenie głowy

Nastolatki są z natury przewrażliwione na punkcie swojego wyglądu. Czasami nieudana wizyta u fryzjera może być odczuwana jako tragedia.

Pomyślcie, jak czuł się ten chłopak, któremu rodzice ogolili głowę tak, żeby wyglądał, jakby łysiał… wyobrażacie sobie reakcję innych uczniów?

Coś takiego mogły wymyślić tylko osoby znajdujące przyjemność w dręczeniu własnych dzieci…

PS: Niektóre fotografią mają charakter tylko ilustracyjny.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz