Wydaje wam się, że jeśli kobieta jest ładna i zgrabna, żaden facet nie wyrzuciłby jej z łóżka? Mylicie się. Są pewne typy pań, których nie dotknąłby nawet desperat.

#1 Niepewna

Pewność, swobodna stanowczość i wiedza o tym, czego się chce – to superseksowne cechy u pań. Z kolei podejście „chyba chcę, ale nie wiem czy mogę, a może jednak nie chcę” działa jak wiadro zimnej wody. To kobieta czy dziewczynka? Po co facet ma ryzykować, że prześpi się z laską, która później (albo nawet w trakcie!) będzie tego żałować i obwiniać go o wykorzystanie jej braku asertywności?

#2 Materialistka

Kiedy tylko facet zorientuje się, że nieświadomie płaci za seks, szybko pożegna się z kochanką. Znaki ostrzegawcze: dziewczynie imponuje głównie marka jego samochodu, grubość portfela i metraż mieszkania. Nigdy nie dołożyła nawet złotówki do rachunku i bez mrugnięcia okiem przyjmuje wszelkie, nawet bardzo drogie upominki, a nawet nie waha się o nie prosić. Jeśli pieniądze dają kobiecie więcej rozkoszy niż seks z mężczyzną – żadne męskie ego tego nie wytrzyma.

#3 Wieczna imprezowiczka

Seks z totalnie pijaną kobietą? Skąd facet ma mieć pewność, że ona jest świadoma tego, co robi? Lepiej poczekać, aż trochę przetrzeźwieje. Tylko co jeśli to nigdy nie następuje? Lepiej odpuścić. Z resztą, zataczająca się, pozbawiona wszelkiej godności dziewczyna nie jest seksowna.

#4 Woli bez

Jeśli kobieta nie chce, aby facet używał prezerwatywy – to podejrzane. Nie boi się chorób przenoszonych drogą płciową? Może to znaczy, że już jakieś ma? Twierdzi, że bierze tabletki? Czy można jej wierzyć? Czy to może znaczyć, że jest w stałym związku, a to ma być „skok w bok”? Zbyt dużo niewiadomych, zbyt dużo wątpliwości, zbyt duże ryzyko.

#5 Zaangażowana

To specyficzny typ kobiet, które nigdy nie są singielkami. Nie potrafią czerpać radości z życia, kiedy są same, więc na siłę wiążą się z kimkolwiek, byleby być w związku. Jeśli kobieta rozstała się wczoraj ze swoim facetem, a dzisiaj już chce uprawiać seks z innym (prawdopodobnie wyobrażając sobie, że robi to w białej sukni z welonem), mężczyzna ma prawo się przestraszyć.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!