Policjanci poszukują mężczyzny, który napadł na nastolatka na gdańskim Ujeścisku. Bandyta zaatakował chłopca, a następnie zabrał mu telefon, słuchawki i portfel. Śledczy opublikowali wizerunek sprawcy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat proszone są o kontakt z policją.

Do napaści na nastolatka doszło w czerwcu br., jednak dopiero teraz śledczy opublikowali portret pamięciowy sprawcy.

Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzany to mężczyzna w wieku ok. 40-45 lat, wzrostu ok. 175-180 cm. W dniu zdarzenia ubrany był w szarą kurtkę i niebieskie jeansowe spodnie. Napastnik zaatakował nastolatka na gdańskim Ujeścisku. Zabrał chłopcu portfel, telefon i słuchawki, a następnie uciekł.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 32-16-722 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

fakt.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz