Ebony Archie, mama 6-letniego chłopca, zostawiła go na chwilę w samochodzie. Nie podejrzewała wtedy, że ostatni raz widzi syna.
Do zdarzenia doszło w stanie Missisipi przed sklepem w Jackson (USA). Kobieta podjechała pod sklep i poszła na zakupy. W środku auta zostawiła swojego 6-letniego syna.

Około 10-15 minut później, trzech nastolatków podjechało pod sklep Hondą Civic. Jeden z nich wyskoczył, włamał się do toyoty i odjechał. Niestety w samochodzie kobiety wciąż znajdował się jej mały syn.

Gdy matka wróciła do auta i odkryła, co się stało, natychmiast poinformowała lokalne biuro szeryfa. W związku z tym, że w skradzionej toyocie przebywało dziecko, podjęto decyzję o uruchomieniu Bursztynowego Alarmu (Amber Alert). To system służący do udostępniania fotografii zaginionych dzieci w środkach masowego przekazu.

Niestety. Ciało chłopca znaleziono kilka godzin później, w hrabstwie Madison położonym około 200 kilometrów od miejsca kradzieży. Chłopiec zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, strzelono mu w tył głowy.

There are no words to express the anger and sadness over the loss of Kingston Frazier. The innocence and life of a…

Opublikowany przez Phil Bryant na 18 maja 2017

Jak informuje nytimes.com, aresztowano trzech 17-latków odpowiedzialnych za kradzież i morderstwo – Dwana Wakefielda, D’Allena Washingtona i Byrona McBride’a. Teraz staną przed sądem i usłyszą zarzuty uprowadzenia oraz zamordowania dziecka.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz