Karla Jacinto miała zaledwie 12 lat, kiedy jej świat się zawalił. Dziewczynka myślała, że znalazła miłość swojego życia. Jej chłopak był od niej 10 lat starszy.

Ona niedoświadczona i jeszcze naiwna, myślała, że ten zrobi dla niej wszystko. Karla pochodziła z ubogiej rodziny, dlatego postanowiła uciec z ukochanym.

Z dala od domu i bliskich dziewczynka znalazła się w pułapce. Okazało się, że jej chłopak jest alfonsem i szybko sprzedał ją do domu publicznego.

 

Karla była tam gwałcona każdego dnia. Ze łzami w oczach opowiada dziś, że została zgwałcona 43 200 razy! Przez cztery lata był zmuszana do prostytucji. Przez ten czas każdego dnia była zmuszana do seksu 30 razy dziennie! Gwałcili ją księża, sędziowie, policjanci. Dziewczyna czuła się bezradna, nie miała dokąd uciec i wielokrotnie myślała o samobójstwie.

Kiedy miała 16 lat została uratowana. Pomogli jej ludzie z organizacji zajmującej się zwalczaniem z handlem ludźmi. Dziś dziewczyna robi coś niesamowitego! Postanowiła głośno mówić o tym, co ją spotkało. W ten sposób chce ostrzec inne dziewczyny, by uniknęły piekła, które ona musiała przeżyć!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz