To, co spotkało tę kobietę to prawdziwy koszmar. Sandra, mama dwójki dzieci doświadczyła w domu piekła. Była piękna, szczęśliwa i miała plany na przyszłość. Wszystko prysnęło jak bańka mydlana, gdy mąż stał się agresywny.

Mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Na twarzy Sandry zaczęło pojawiać się coraz więcej dowodów przemocy domowej. Raz mąż uderzył ją tak mocno, że doznała infekcji. Zakażenie zaczęło rozprzestrzeniać się na jej twarzy. W końcu Sandra zaczęła wstydzić się swojego wyglądu i założyła maskę. Ukrywała się za nią przez kolejne 12 lat.

Pewnego dnia postanowiła przestać milczeć na temat tego, co spotkało ją ze strony męża. Wtedy po raz pierwszy pokazała twarz i ujawniła swoją tajemnicę…

Sandra zdecydowała, że wyciągnie siebie i dzieci z tego koszmaru. W pierwszej kolejności zdjęcła maskę. Tym sposobem bliscy zobaczyli jej twarz po raz pierwszy od 12 lat!

Wtedy Derba,właścicielka organizacji zajmującej zwalczaniem się przemocy domowej postanowiła podać kobiecie pomocną dłoń. Postawiła jej tylko jeden warunek. Sandra także musiała pomóc każdej innej kobiecie, którą spotkała i która także doświadczyła przemocy ze strony partnera. Zgodziła się. Wzięła nawet udział w spotkaniu, w którym otwarcie opowiedziała o tym, co ją spotkało.

Dzisiaj Sandra jest po operacji. Może swobodnie zamykać lewe oko i otwierać usta. Alarmuje też do innych kobiet, że zawsze jest wyjście z takiej sytuacji.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz